Model Number : 6207-H-T35D
Certification : ISO9001
Place of Origin : CHINA
MOQ : 1
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 10000PCS/WEEK
Delivery Time : 7-35 days
Packaging Details : Singlebox
ID : 35mm
OD : 72mm
B : 17mm